VAIDUI STRAIPSNIAI

Atrasta didžiausia struktūra Visatoje – daugiau nei protas gali suvokti |  Mokslas.IT


Labas Vaidai,

Mano Vaidai yra išnagrinėta VISATA, pagal kokius egzistencinius reiškinius yra sukurta. Per galvos čakras jaučiau visą egzistencijos modelį visatoje. Man žinoma egzistencijų galimybės - dėsniai, nes man Galvoje suformuodavo Dievas kitų planetų molekulinę sąmonę. Visą gyvenimą tyriau Dievą - žemės planetą - ir egzistencinius variantus nežemiškose civilizacijose. Pagal atliktus tyrimus 2;3 planetos yra super aukšto lygmens labai atitolę nuo žemiškos civilizacijos, kur yra naudojamos Dievo super kompiuterio versijų programos,.... žemės planetai yra toli iki šių planetų civilizacijos, na, o apie 6 planetas nekalbu, nes jos yra žemesnio lygmens nei ŽEMĖ.
Aš Vaidai kai sumažinau mikrobangų krosnelę, jaučiau per čakras jos sandarą ( iš kokios medžiagos ji pagaminta), labai nemalonus pojūtis buvo chemija galvai ( žinau tą medžiagą, tačiau moksliškai nežinau, kaip pavadinti ). Tad turiu 100 procentinę galimybę tikėti antgamtiniais reiškiniais.
Tas pats ir su kitų civilizacijų gyventojais. Žinau Jų dvasinę egzistencinę sąmone, nežinodamas, kaip jie atrodo.
Man Dievas buvo sukūręs parodyti INDIGO žmogaus egzistencines galimybes.... ROJUS MATERIJOJE BUVO. Sunku buvo grįžti į eilinį paprastą gyvenimą, dangų Tamsiai mėlyna spalva apdengė ir susikūrė situacijos.Mediumas - Vidmantas -


PASIRAŠO : INDIGO - VUNERKINDAS Vidmantas G- 7.
fizika - išsamiai DELFI.lt

Labas Vaidai,

Kalbant apie spalvotą rojų, tai labai labai aukštos sampratos be materijos rojus, .... virš sąmonių - pačio Dievo lygmenyje. Ant tiek aukštos, kad rojaus egzistencijai reikalingi atramų taškai ( į kažką egzistencija turi atsiremti, nes Dievo sąvokos yra begalybės ).

Aš šiame rojuje buvau apie 5 sekundes ( žmogui su sąmoningu protavimu Jį parodžius žmogus akimirksniu apalptų ir nieko nematytų. Mano smegenų veikla buvo atjungta Dievo kompiuterinės programos dėka, kad galėčiau patekt į rojų. ( Atmintis išliko), tačiau nėra jokio žmogaus protu ir kalba paaiškinimo, nes VIRŠ SĄMONĖ - Neaprėpiama mintims egzistencija.

Rojus buvo suformuotas saulės rezginyje krūtinėje, o smegenys buvo neutralizuotos. ( pabundant smegenims spėjau informaciją užfiksuoti sekundės dalimi ). Kažkas tokio kaip iš saulės geltonos spalvos Kristaus šerdis "centras' ir aplink Jį begalės gilus spalvotas judėjimas. ( žmogui gyvam sustotų širdis nuo begalės gilumo, o ten paverčiamas jausmas į malonumą begalės).

Mediumas - Vidmantas-


PASIRAŠO : DIEVO LOGISTINIS CENTRAS - DIEVO LABORATORIJOS EKSPERTIZĖS LABORATORIJA !.

PASIRAŠO : DIEVO EKSPERTIZĖS TYRIMŲ  LABORATORIJOS LABORANTAS VIDMANTAS G -7.


DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !