MŪSŲ VAIKAI ( Psichologinės temos )

 Ar tikrai paklusnus vaikas geriau už neklausantį tėvų: psichologės  komentaras | Tavovaikas.lt   

Mūsų vaikai ( psichologinės temos ) :   

DIEVAS ABSOLIUTAS !

Mūsų vaikai ( psichologinės temos )
2010-12-16 12:36 — Vidmantas.

Klausimai ir atsakymai į įvairius psichologinius - parapsichologinius neaiškumus :

vidma7 • gruodis 16, 2010 @11:35

Norėčiau, kad Kabalos mokslininkai tiksliau panagrinėtų indigo vaikų fenomeną, ir tik tada pateiktų atsakymą žmonėms, nes atsakymas ;

„Tai patys egoistiškiausi vaikai, priklausantys kartai, kuri privalo pradėti taisytis pagal kabalos metodiką, kitaip patirs kančias, kurias sukels patys savo neištaisytu elgesiu.” - Neatitinka realios tikrovės tiesų !

su pagarba Parapsichologas – mediumas – Vidmantas -

vidma7 • gruodis 16, 2010 @11:55

Klausimas: Kodėl vaikystę visi prisimename kaip stebuklą ? Netgi kaip kažką aukštesnio, o bėgant laikui, kai užaugi, imi jausti žemesnę tikrovę.

Atsakymas: Todėl, kad vaikystėje gyvenate pagal natūralius prigimtinius norus, o užaugę įsijungiate į dirbtinį suaugusiųjų pasaulį, kuriame norus diktuoja aplinka, dirbtinai sukurti įstatymai ir papročiai, prieštaraujantys prigimčiai – ir todėl pasaulis tampa siauras, piktas, sunkus.

Manau kad šis Kabalos mokslo atsakymas nėra pakankamai pilnas, nes pagrindas slypi savastyje, t.y. maži vaikai jaučia materialių daiktų, augalų, gamtos ir panašiai tam tikrą jų spinduliuojamą energiją ir gali būti su ja bendroje harmonijoje per savo vaikišką tyrumą, o suaugę, jie to nepatiria , nes praranda vaikišką tyrumą, įsiliedami į netobulą suaugusių žmonių pasaulėžiūrą.

su meile – Parapsichologas – mediumas – Vidmantas.

vidma7 • gruodis 16, 2010 @12:20

„Kodėl maždaug penkerių metų amžiaus vaikai mėgina suaugusių dėmesį patraukti riksmais ir strakaliojimais. Ko jiems iš mūsų suaugusių reikia ?, ir kodėl tai nervina, ypač jei vaikai ne tavo ?”

Tokio amžiaus vaikuose pradeda formuotis jų asmenybės charakteris ir pan., jie po truputį įsijungia į suaugusių mastymo struktūras, tuo pačiu silpnėja jų ryšys su savastimi, dėl šių pokyčių vaikai “nenusėdi vietoje “.
Kad nenervintų svetimi vaikai su tokiais veiksmais, reikia vaikus mylėti, kad ir svetimas vaikas, ir į situacijas žiūrėti iš aukštesnio supratimo taško.

Su Pagarba : Parapsichologas – Mediumas - Vidmantas - .

Pasirašo : DIEVAS !    

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !