DIEVAS IR ŽMOGUS

DIEVAS IR ŽMOGUS :                                   Etaplius - Penkiolika Dievo užuominų žmogui

DIEVAS ABSOLIUTAS !

DIEVAS IR ŽMOGUS !

Aš skaitau įvairiausius straipsnius apie Dievą, religiją ir žmones... na, ką aš galiu „pridurti“ prie visų straipsnių, straipsniai yra neblogi ir atitinkantis realios tiesos tikrovę, gal ne visu 100%, bet ... neblogi straipsniai.
Aš Jums visa tai rašau todėl, kad aš pats esu dvasiniame ir gėrio supratimo gyvenime pasiekęs patį aukščiausią tašką, kokį tegali pasiekti paprastas žmogus, netgi joks pasaulio dvasininkas, nemanau kad galėtų pasiekti mano lygio šiose dvasingumo temose, nemanau kad yra daugiau žmonių, kuriems Dievas užblokuotų mintis susidūrus su bet kokiu blogio elementu, o gėrio epizodus paverstų nerealiu protu su kuriuo aš galėčiau net kosminius laivus kurti turėdamas tam tikros informacijos.

Ką aš galiu parašyti apie patį Dievą ?... manau, kad tai neįmanoma aprašyti, nes žmonijos protai nepajėgūs pilnai ir teisingai suprasti Dievo, tačiau žmonės gali priartėti prie Jo. Sakoma, kad Dievas tai gėrio ir meilės tobulybė..., tai tiesa, tačiau Dievas yra ir visų pasaulio protų tobulybė... !

Mano patarimas skaitytojams būtų toks;

Kiek įmanoma tolkit nuo blogų ( neigiamų ) minčių ir veiksmų, stenkitės pamilti šį pasaulį, kuriame egzistuojate - gyvenate ... !

Pagarbiai : Jums linki nuostabaus ir gražaus gyvenimo Vidmantas !

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !